Stokta

2N SmartGate-TriEuro Analog FCT

$225.00 + KDV

2N SmartGate-TriEuro Analog FCT 1 FXS 1 FXO bağlantı; tüm santraller ile tam uyum; arayan numarayı gösterme; SMS gönderme; dakika sayma ve ücretlendirme sinyali üretme özelliği aket içeriği: FCT; çubuk anten; kablolu anten – 5 m; telefon ve data kabloları; adaptör; montaj seti

Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

Ürün Açıklaması

2N Smartgate-TriEuro

2N FCT ürün ailesinin yenilikçi özelliklere sahip diğer bir akıllı FCT ürünü olan 2N Smartgate, üzerinde 1 kanal GSM SIM kart girişi bulunan, 1FXS-1FXO bağlantısı içeren kanalı ile 3G internet erişimi sağlayan tüm GSM şebekeleri ve tüm santral modelleri ile tam uyumlu, iç ortamlar için tasarlanmış analog GSM ağ geçididir. 2N® Smartgate ürünü GSM ağ geçidi olması yanısıra kullanıcıya 3G üzerinden internet erişimi de sağlamaktadır.

İletişim Maliyetlerinizi Düşürün

2N Smartgate, FXS ve FXO bağlantı sayesinde santrallere boş port gerektirmeden sabit hatlar arasına seri olarak bağlanabilen akıllı FCT ‘dir. Böylece santralinizde FCT kullanabilmek için ilave yatırım yapmak zorunda kalmazsınız. Bu özelliği ile telefon giderlerinizi düşürmekle kalmayıp ofisinizde veya evinizde olmadığınız anlarda direkt yada dahili hattınıza gelen çağrıları cep telefonunuzdan yanıtlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

FCT Tipi Analog

 

Marka

2N

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“2N SmartGate-TriEuro Analog FCT” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir