Stokta

Gigaset Maxwell 2 IP Masa Telefonu

$87.00 + KDV

Profesyonel İş iletişimi için fonksiyonel masaüstü telefon. Bir VoIP iş telefonu, sezgisel, çekici ve isinizi desteklemeye her zaman hazır olmalıdır. Gigaset Maxwell 2 IP telefonu, tüm bu özellikleri, herhangi bir kurum içi veya bulut tabanlı telefon sistemiyle çalışmak üzere tasarlanan bu VoIP masaüstü modelinde sağlamaktadır.

Kategoriler: , Etiketler:

Açıklama

Ürün Açıklaması

İşletmenizi desteklemek için tasarlanmış masaüstü ofis telefonu
Maxwell 2’nin hafif ahizesi HD ses kalitesini destekler, böylece tek bir kelimeyi bile kaçırmazsınız. Ses tusları dogru ses seviyesine imkan verir ve yalnızca bu is için tahsis edilmis özel tusa basarak ahizesiz kullanım ile kulaklıklı kullanım arasında geçis yapabilirsiniz.

Optimize Ses

Donanıma; kablolu ahize veya ahizesiz kullanım modunun yanı sıra gelistirilmis sesli konferans saglayan birinci sınıf ses özellikleri dahil edilmistir.

Tusların genisletilmesi

Maxwell 2, Maxwell Genisleme Modülü ile genisletilebilir. Bu modül, is telefonunuza 58 programlanabilir tus ekler, Mesgul Hat Alanı (BLF) olarak kullanılabilir ve Maxwell 2’nin çok renkli LED’lerini destekleyebilir. Maxwell 2, üç adede kadar Genisleme Modülünü destekler.

Marka

Gigaset

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Gigaset Maxwell 2 IP Masa Telefonu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir