Stok Dışı

Jabra Evolve2 40 USB-A MS Stereo

$150.00 + KDV

Teknik Özellikler

  • Bağlantı Arayüzü: USB
  • Bağlantı Şekli: Kablolu
  • Kulaklık Tipi: Çift Taraflı
  • Kullanım Alanı: Çağrı Merkezi
  • Kullanım şekli: Kulak Üzeri
  • Uyumluluk: Bilgisayar

Stokta yok

Kategoriler: , Etiketler:

Açıklama

Ürün Açıklaması

Jabra Evolve2 40 USB-A MS Stereo

Kontrol sizde olsun.

Yapacak bir sürü işiniz olduğunda sorunsuz, profesyonel aramalar hayati önem taşır. Bu nedenle, stratejik olarak yerleştirilmiş üç güçlü profesyonel mikrofon tasarlayarak ve gelişmiş dijital yonga setimiz ile en yeni sinyal işleme teknolojisini dâhil ederek dünya lideri Evolve Serimizin mükemmel arama performansını daha da iyi hale getirdik.

Böylelikle, arama yapmanız gerektiğinde mikrofonlu kulaklığınız sizi yarı yolda bırakmayacak.

UC SERTİFİKASI

UC sertifikalı, UC memnuniyeti anlamına gelir.

Memnuniyet garantisi bugünlerde sıkça duyduğunuz bir şey değil ancak biz bunu geri getiriyoruz. Evolve2 40, gerçek anlamda sorunsuz bir iş birliği için tüm lider Birleşik İletişim (UC) platformları ile uyumludur.

UC platformu seçiminiz Microsoft Teams ise Teams sertifikalı değişken, platform üzerinde size en iyi deneyimi sunmak için mükemmel bir şekilde adapte ve optimize edilir.

Müzik önemlidir.

Bu mikrofonlu kulaklığı güçlü ve sızıntılara karşı dayanıklı 40 mm’lik hoparlörler içerecek şekilde tasarladık ve her zamankinden daha gelişmiş dijital yonga setimizle destekledik. Evolve Serisi, çalışırken dinleyebileceğiniz harika müziği ayağınıza getirdi. Evolve2 ile artık, daha önce karşılaşmadığınız kalitede müziği size sunmak için ses kalitesinin seviyesini yükseltiyoruz.

Kulağa güzel mi geliyor? Elbette öyle.

Konforda yeni standart.

Harika hissettirecek, taktığınızı bile unutacağınız bir kulaklık geliştirmeyi hedefledik. Yüzlerce başın biyometrik ölçülerini kullanarak kusursuz bir şekil tasarladık. Ardından kulağınızın doğal kıvrımlarına göre şekil alan yumuşak, hafızalı sünger teknolojili kulak yastıkları ekledik. Son olarak, kulaklığı yüksek kaliteli ve dayanıklı malzemeleri kullanarak hazır hâle getirdik.

Konforu yepyeni bir düzeye taşıdık.

Kullandığınız telefon veya platform ile uyumludur.

Kulaklık ve hoparlörlerimiz, 10.000’den fazla geleneksel masaüstü telefon ile kutudan çıktıkları anda çalışır. Gelecekte de kullanılabilecek şekilde tasarlanan ürünlerimiz, Microsoft Teams’den ve Mitel’e kadar tüm yazılım telefonları ve web istemcileri ile uyumludur.

Personelinize, UC platformunuzla sorunsuz çalışan optimize edilmiş ve güvenilir cihazlar sağlamak verimlilik ve ses kalitesi açısından oldukça önemlidir. Ayrıca bu sayede BT sorunlarıyla daha az karşılaşırsınız. Jabra, cihazlarını farklı platformlarda test etmiştir ve geniş bir kulaklık ve mikrofonlu kulaklık yelpazesinde Microsoft Teams onaylı modeller sunmaktadır.

 

Marka

Jabra

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Jabra Evolve2 40 USB-A MS Stereo” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir