Hakkımızda

Voip Mağaza; Bilişim Teknolojileri Sektöründe iyi bir alt yapı ve Ar-ge ye sahip yenilikçi, müşteri memnuniyeti ön planda tutan bir firmadır, Satmış olduğu yada satacağı ürünlerin her zaman arkasında, garanti şartlarını tam anlamıyla yerine getirerek mutlu müşteri ağı kurmayı hedef edinmiştir. Voip Mağaza piyasa şartlarını takip ederek en uygun ürünü müşterilerine sunmayı arzu etmektedir.

Voip Mağaza şu an Ip Santraller, Gsm Gateway, Analog Gateway, ip Telefon, Çağrı Merkezi Kulaklıkları, Voip kulaklıklar, Çağrı Merkezi Aksesuarları, Fct Cihazları, PRI Gateway satışını gerçekleştirmektedir.

2003

20 Yıllık Tecrübe

+50,000

Satılan Ürün

4.98/5

Müşteri Puanı

Binlerce Ürün, Güvenli Alışveriş

Mesai saatlerine destek ekibimiz siz müşterilerimizin sorunlarını sonuna kadar dinleyerek çözüm üretmeye çalışmaktadır. Tüm soru, sorun ve şikayetleriniz için iletişim telefonlarımız, iletişim formumuz ve adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bu sitede yayınlanan ürünler, ürünlere ait görseller farklılık gösterebilir, ip telefon, ip santral gibi ürünlerin uyumluluk ve entegrasyonları için bilgi isteyiniz. Kampanyalı ürünler stoklarla sınırlıdır, stoğu biten ürünler normal fiyatlarndan satılmaya devam edebilir.