Stokta

VT9400 DECT DUO

$205.00 + KDV

Açıklama

Üst düzey kablosuz kulaklık kalitesi ile açık ofisler ve hareket halindeyken iletişiminize kolay hale getirin. DECT kablosuz kulaklıklar, bilgisayarlar ve masaüstü telefonlar için uygundur.
Kablosuz DECT kulaklık, özellikle ofisler ve hareketli çalışanlar için tasarlanmıştır.

Kategoriler: , Etiketler:

Açıklama

Ürün Açıklaması

VT 9400 Office kablosuz DECT kulaklığı

UC Kablosuz Kulaklık VT 9400 DECT Combo, iş ofislerinde masa telefonunuz veya yazılım telefonlarınızla sorunsuz bir şekilde çalışır, işbirliğini kolayca sağlar ve üretkenliği artırır.

Ofisiniz ve
yolunuz için

Ofiste Eller Serbest İletişimin Keyfini Çıkarın

VT Wireless DECT kulaklık VT 9400 Combo, Profesyonel İş Ofisleri için tasarlanmıştır. Kristal netliğinde ses deneyimi için Geniş Bant Ses, gün boyu rahatlıkla işinize odaklanmanızı sağlamak için gelişmiş gürültü önleyici azaltma. 350 ft’ye kadar kablosuz menzilde kullanım, yürüyüş ve konuşma için Kolay Çağrı Yönetimi, tam şarjla 3 saatten daha kısa sürede 8 saate kadar konuşma süresi.

UCM Yazılımı

USB kablosu ile PC’ye bağlanın, Skype for business, Teams ile uyumlu, herhangi bir sürücü yüklemeye gerek kalmadan, UCM’miz ile birlikte, 3CX, Counterpath Bria, Cisco Jabber vb. ile sorunsuz bir şekilde çalışabilir.

VT 9400 DECT
Kulaklık Özelliği

PC modunda Combo VT 9400DECT ve Computer&Laptop;

3CX Telefon istemcisi V15 veya üstü/Avaya Aura Agent Desktop 7.0.2 veya üstü/Cisco Jabber sürüm 9.2, 9.6, 10.5, 10.6, 11.5 veya üstü/CounterPath Bria/Microsoft Lync 2010/2013, vb. ile uyumludur.

IP Telefon Uyumluluğu

VT9400Dect kulaklık, masaüstü telefon modundadır ve iş ofisinde masaüstü telefonlarla düzgün çalışır. Elektronik Kanca Anahtarı Çözümü ile uyumludur.
Mevcut EHS Çözümü:
Cisco7900 serisi Telefonlar için EHS1;
Mitel(Aastra), Unify, Siemens Telefonları için EHS4;
Avaya, Shoretel ve Toshiba Telefonları için EHS5;
Cisco Telefonlar için EHS6; Panasonic Telefonlar için EHS7;
Alcatel Telefonlar için EHS9; Grandstream Telefonlar için EHS10;
Polycom Telefonları için EHS13; Fanvil Telefonlar için EHS15;
Sangoma Telefonları için EHS18; Digium Telefonlar için EHS21.

Ürünler Avantajı

Uzun menzilli 350 ft kablosuz DECT kulaklıklarımızla ofiste ve hareket halindeyken tam kablosuz özgürlüğün ve net konuşmaların keyfini çıkarın.
Premium DECT Combo kulaklıklarımız, uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir ve yoğun, gürültülü iş yerinizde tüm gün rahat kullanım için tasarlanmıştır; olağanüstü ses kalitesi deneyimi, yüksek standart beklentilerinizi aşacaktır.

Marka

VT

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“VT9400 DECT DUO” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir